KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 14088347
nr 1408 8347
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Skisser, 12st, Ej signerade, oramade lösa blad. Längd: 70 cm, djup: 50 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:06:02
17/7 08:19:41
1.000 kr
18/7 18:04:32